Veel beroemdheden op Formentera

Na een voorjaar met veel toernooien en waarin hij twee belangrijke overwinningen behaalde (Roland Garros en Wimbledon), heeft Rafael Nadal besloten om enkele weken vakantie te nemen op Formentera. Gisteren bracht hij de dag door op een strand op Formentera met zijn verloofde Xisca en een aantal vrienden. Hij speelde een partij strandvoetbal, één van zijn geliefde sporten.
De Italiaanse ontwerper Giorgio Armani was enkele dagen daarvoor al met zijn boot en een heel gezelschap vrienden op Formentera aangekomen.
Lilianne Bettencourt, de erfgename van het L’Oréalimperium en één van de rijkste vrouwen ter wereld, arriveerde gisteren eveneens op Formentera. Ze is in Frankrijk het middelpunt van een enorm schandaal omdat ze op een illegale manier de verkiezingscampagne van president Sarkozy gesteund zou hebben. Bettencourt landde met haar privévliegtuig op Formentera vergezeld van een heel gevolg en een compleet medisch team, want de 80-jarige dame heeft een delicate gezondheid.
23.07.2010